Ana Sayfa
Fakülte
Geçmişteki Dekanlar

GEÇMİŞTEKİ DEKANLARIMIZ

Prof.Dr. ÖMER ANAYURT

Prof. Dr. Ömer ANAYURT

30.11.2010-17.03.2011

Prof. Dr. Halil KALABALIK

12.10.2011-22.07.2016

Prof.Dr. MUZAFFER ELMAS

Prof. Dr. Muzaffer ELMAS

28.07.2016-07-04-2017

Prof.Dr. MEHMET TAYFUN AMMAN

Prof. Dr. Mehmet Tayfun AMMAN

07.04.2017-19.04.2018

Prof.Dr. MAHMUT BİLEN

Prof. Dr. Mahmut BİLEN

19.04.2018-29.03.2019

Prof.Dr. BAYRAM TOPAL

Prof. Dr. Bayram TOPAL

29.03.2019-18.09.2019